Młodzieżówki Gruzji i Islandii spotkały się po raz drugi w odstępie kilku dni. W spotkaniu rozegranym w środę Gruzini wygrali 3:1, w rewanżu do samego końca walczyli o remis i uczynili to skutecznie. Luka Zarandia wyszedł na mecz w Tbilisi w podstawowym składzie reprezentacji Gruzji. W 17. minucie strzelił gola, wyrównując wynik spotkania, po tym jak dwie minuty wcześniej do bramki gospodarzy trafił Ragnarsson. Ten sam zawodnik znów wyprowadził Islandię na prowadzenie w 21. minucie. Gruzini odpowiedzieli osiem minut później, a bramkę zdobył Bidzinaszwili, któremu asystował Zarandia. Po przerwie z lepszej strony pokazali się goście, którzy za sprawą Sampsteda i Andressona zdobyli dwie bramki, prowadzili aż do 89. minuty i wydawało się, że wygrają całe spotkanie. Wtedy jednak gospodarze zaczęli odrabiać straty. Najpierw gola strzelił Luka Imnadze, a w doliczonym czasie gry wynik na 4:4 ustalił Giorgi Zaria.