Arka Gdynia - Zoria Ługańsk 2:2 (Żebrakowski 2', 15' - Łuniow 30', Ljubenović 57')

Arka: Pāvels Šteinbors - Tadeusz Socha, Michał Marcjanik, Frederik Helstrup, Adam Marciniak - Luka Zarandia (85' Bartosz Nowicki), Antoni Łukasiewicz, Andrij Bohdanow, Michał Nalepa, Michał Żebrakowski - Rubén Jurado (74' Jan Łoś)
Zoria: (I połowa) Andrij Łunin - Artem Hordijenko, Tymofij Suchar, Ołeksandr Swatok, Ołeksandr Tymczyk, Ołeksandr Andrijewśkyj, Silas, Maksym Łuniow, Ihor Charatin, Ołeksandr Karawajew, Artem Hromow.
Zoria (II połowa): Luiz Felipe - Jewhen Opanasenko, Wjaczesław Czeczer, Wasyl Pryjma (74' Mychajło Szerszeń), Jewhen Czeberko, Gaël Ondoua, Rusłan Babenko, Jehor Szałfiejew, Władysław Kabajew, Władysław Koczerhin, Željko Ljubenović

Sparing z Zorią rozpoczął się znakomicie dla żóło-niebieskich. Już w drugiej minucie indywidualną akcją popisał się Michał Żebrakowski i pokonał Łunina. Trzynaście minut później Arka objęła dwubramkowe prowadzenie. Podawał Ruben Jurado, a na listę strzelców ponownie wpisał się Żebrakowski. W 24. minucie na bramkę rywali uderzał Michał Nalepa. W 30. minucie Zoria zdobyła bramkę. Steinborsa pokonał Łuniow, oddając skuteczny strzał z pola karnego. Na osiem minut przed końcem pierwszej połowy niewiele do strzelenia gola zabrakło Helstrupowi. W 42. minucie z rzutu wolnego niecelnie uderzył Bohdanow.

W 57. minucie ukraińska drużyna doprowadziła do wyrównania. Piłka trafiła do znajdującego się w polu karnym Ljubenovicia, który strzałem w długi róg zdobył drugą bramkę dla Zorii. W 74. minucie brzydko potraktowany został Jurado, który po ostrym faulu musiał opuścić boisko. Pryjma za to zagranie obejrzał czerwoną kartkę. Wcześniej po stronie Arki swoich okazji do zdobycia bramki szukali Żebrakowski i Zarandia, ale obaj zostali powstrzymani.

Arka zanotowała drugi niedzielny remis. Bilans sparingów w Turcji to zwycięstwo, dwa remisy i porażka. W środę żółto-niebiescy wracają do Polski. Już w piątek, 2 lutego zmierzą się w Gdyni z Chrobrym Głogów, a dzień później w Płocku z tamtejszą Wisłą.