Arka - Jagiellonia 3:0 (Czoska 2' Ivanovski 5' Ross 86')

Arka: Zoch - Wilczyński, Siebert (64' Brodziński), Rożić (46' Żołnierewicz), Płotka (46' Robakowski) - Sulima (46' Giovanni), Budziński (46' Ross), Czoska, Ivanovski (46' Siemaszko), Rysiewski - Szwoch

Jagiellonia: Lipka - Murawski, Porębski, Józefiak (70' Bogusławski), Zawadzki -  Kądzior, Arłukowicz, Tofil (77 Malinowski), Steć - Grudziński (46' Soczyńki), Zapolnik (34' Pawłowski).

Arka po strzałach Czoski i Ivanovskiego prowadziła po 5 minutach 2:0 i zapowiadało się na prawdziwy pogrom, lecz później gra się wyrównała i także Jaga miała swoje okazji, nie trafiając m.in rzutu karnego. W końcówce gości dobił Ross, kończąc akcję Siemaszki i Giovanniego. Po raz pierwszy po kontuzji zaprezentowali się Siebert i Budziński, który podobnie jak Mirko Ivanovski, Ante Rożić i Krystian Żołnierewicz dostał 45 minut na pokazanie się trenerom.