Punkty dla Arki: Kwiatkowski 5, Sirocki 5, Simionkowski 5, Korbolewski 5, Rakowski 5

Arka Gdynia: Bartkowiak, Wojaczek, Bysewski, Podolski, Andrzejczuk, Kwiatkowski, Grabowski, Bartoszek, Szostek, Zaradzki, Simionkowski, Szrejber, Rakowski, Hawrysiuk, Sirocki oraz Bojke, Zdunek, Plichta, Witt, Olejniczak, Korbolewski, Grzenkowicz

Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Tych w niedzielę na Narodowym Stadionie w Gdyni było zdecydowanie za dużo. Pogoń zagrała skutecznie, rozsądnie i przede wszystkim potrafiła obnażyć słabości Buldogów. Już pierwsza połowa nie mogła napawać optymizmem w wykonaniu Żółto-niebieskich, którzy zamiast odrabiać straty, pozwoli rywalom powiększyć przewagę. Początek drugiej odsłony meczu był równie zły, co pierwsze minuty spotkania i to przeciwnicy zapunktowali. Arkę stać było na odpowiedź i nawet na kilka minut przed końcem prowadziła 25-24, ale ostatecznie to ekipa z Siedlec cieszyła się z wygranej i wielkiego sukcesu – awansu do finału. Nam pozostała walka o brązowe medale Mistrzostw Polski z Budowlanymi Łódź. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to starcie w Gdyni!

RC Arka Gdynia – Budowlani Łódź (5 lipca, sobota)