Nadmorska Liga Szóstek - Stolem Gniewino 3:2 (Zawadzki 38'k 66', Niciński 49' - 12' 43')

NL6: Paweł Bergański (46' Jarosław Krupski) - Robert Dettlaff (55' Jakub Frydrych), Krystian Żołnierewicz, Witold Chmieliński, Łukasz Dąbrowski - Krzysztof Klukowski (72' Adam Łajewski), Dariusz Dźwigała, Maciej Faltyński, Jacek Pieprzyk - Grzegorz Niciński, Piotr Zawadzki

Wciąz trwa niesamowita passa zespołu Nadmorskiej Ligi Szóstek. Tym razem w pokonanym polu został lider V ligi Stolem Gniewino. Mecz rozpoczął się lepiej dla gości, którzy na przerwę schodzili prowadząc 2:1. Po zmianie stron dał o sobie znać grający trener Niciński, który pięknym szczupakiem wyrównał stan meczu. Rozstrzygnięcie zapadło w 66 minucie. Po zagraniu "Nitka" jeden z obrońców rywali zagrał ręką i sędzia wskazał na wapno. Ponownie pewnym egzekutorem okazał się Zawadzki i kolejny awans NL6 stał się faktem! Warto podkreślić, że po przerwie na zero zagrał Jarosław Krupski, który kilka razy świetnie bronił w groźnych sytuacjach.

Wszystkim zawodnikom za postawę w tym meczu należą się olbrzymie brawa - mówił po meczu trener Niciński. - Walczymy dalej i czekamy kogo los przydzieli nam w V rundzie!