Gwardia Koszalin - Arka II Gdynia 2:2 (Wiśniewski 58', Koziara 61's. - Bach 65', Szerszeń 82')

Arka II: Kamil Kotkowski - Jakub Izdebski, Mateusz Skrzypczak, Tomasz Wojcinowicz, Jakub Wawszczyk - Maciej Koziara, Patryk Regulski - Jakub Bach, Maksymilian Hebel (75' Jakub Stepnowski), Dawid Tomczak (46' Jakub Kłosowski) - Sebastian Szerszeń

Z dobrej strony pokazały się rezerwy Arki w Koszalinie, potwierdzając kolejny raz, że najlepiej gra im się w młodym składzie, bez zawodników z pierwszego zespołu. A łatwo nie było. Gwardia w ciągu kilku minut drugiej połowy wyszła na dwubramkowe prowadzenie. W 65 minucie straty zniwelował Jakub Bach po zagraniu Maksa Hebla, a w 82 minucie Sebastian Szerszeń wykorzystał prostopadłe podanie Jakuba Kłosowskiego i doprowadził do wyrównania. To trzeci z rzędu remis naszych rezerw.