Orkan Rumia - Arka II Gdynia 1:1 (57' - Ryk 47')

Arka II: Piotr Pruszyński - Wiktor Babiński (46' Adrian Polański), Daniel Chmielnicki (46' Maciej Manteufel), Krzysztof Bednarski, Krzysztof Krakowiak (68' Maciej Kozakowski) - Maciej Kaszorek (46' Oskar Ryk), Norbert Hołtyn - Damian Gębiś, Andrzej Łyszyk, Mikołaj Gabor - Szymon Nowicki

Na mecz 32. kolejki IV ligi trener Robert Wilczyński wystawił samych juniorów. Do przerwy w meczu z Orkanem Rumia bramki nie padły. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Arkowcy wyszli na prowadzenie za sprawą wprowadzonego z ławki Oskara Ryka. Był to dla niego debiutancki występ i gol na poziomie IV ligi. Gospodarze odpowiedzieli 10 minut później. Do końca spotkania wynik się nie zmienił. Arka II zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 57 punktów.

W kolejnej serii gier Arka II podejmie Grom Nowy Staw. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 czerwca o 15:00. Podopieczni Wilczyńskiego postarają się zrewanżować za porażkę 1:2 z rundy jesiennej.