Juniorzy starsi:

Arka Gdynia - Cartusia 9:0  (Wesołowski 2, Patok 2, Bębenek, Brzuzy, Róg, D. Patelczyk, sam.)

Różnicę klas było widać już od pierwszych minut tego meczu. Wzmocniona między innymi będącymi na niedzielny mecz w kadrze rezerw Brzuzym, Rogiem i Bębenkiem drużyna Arki narzuciła mocne tempo i szybko osiągnęła prowadzenie po ładnej akcji zespołowej. Podwyższył strzałem zza pola karnego Bębenek, a dalsza część meczu przyniosła tylko kolejne bramki. Juniorzy starsi mają już na koncie 124 bramki!

Juniorzy młodsi:

Arka Gdynia - Chojniczanka 1:0 (Zenik)

Minimalne zwycięstwo odnieśli juniorzy młodsi z siódmą w tabeli Chojniczanką. Zwycięską bramkę przed przerwą zdobył Patryk Zenik.

Gryf Słupsk - Arka Gdynia SI 3:3 (Koziara 2, Skrzypczak)

Z punktem ze Słupska wróciła grająca w tej samej lidze drużyna SI Arki Gdynia z rocznika 96. Przy zwycięstwie AP Lechii Gdańsk, ten remis bardzo oddala nasz zespół od miejsca na podium.

Pomorska Liga Juniorów C1:

Gedania Gdańsk - Arka Gdynia 0:5 (Jankowski, Kuczyński, Winnik, Eggert, Żelezik)