Arkowcy zremisowali 0-0 czwarty wyjazdowy mecz z rzędu. Tym razem z liderem ekstraklasy (do tej kolejki), Polonią Warszawa. Mecz był niewiele ciekawszy od zeszłotygodniowego spotkania Arki z Odrą, sytuacji podbramkowych również było bardzo niewiele. Przewaga w meczu była po stronie gospodarzy, którzy mimo paru bardzo klarownych sytuacji nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego Witkowskiego. Arka miała zaledwie kilka sytuacji, ale w żadnej nie zdołaliśmy poważnie zagrozić bramce Przyrowskiego. Dobry mecz, szczególnie w pierwszej połowie rozegrał Damian Nawrocik, który oddał najwięcej strzałów z drużyny żółto-niebieskich. Dzięki remisowi w tym spotkaniu Lech zmienił Polonie na fotelu lidera ekstraklasy i razem z Legią Warszawą jest na czele tabeli, Polonia spadła na 3 miejsce, Arka z dorobkiem 20 punktów jest na 9 miejscu. Arka nie zagrała dzisiaj złego spotkania, z taką grą powinniśmy za tydzień pokusić się o zdobycie 3 punktów z Cracovią, co pozwoli nam zająć nawet 7 miejsce przed przerwą zimową. Polonia Warszawa - Arka Gdynia 0:0 Żółte kartki: Majewski, Mynar (Polonia), Ława (Arka) Sędzia: Robert Małek (Zabrze) Widzów: 3.000 Polonia: Sebastian Przyrowski - Radek Mynar, Tomasz Jodłowiec, Krzysztof Bąk, Jarosław Lato, Marek Sokołowski, Igor Kozioł, Łukasz Piątek (68, Vlade Lazarevski), Radosław Majewski, Krzysztof Gajtkowski (69, Daniel Mąka), Filip Ivanovski (81, Jacek Kosmalski) Arka: Norbert Witkowski - Łukasz Kowalski, Dariusz Żuraw, Michał Łabędzki, Michał Płotka, Bartosz Karwan (66, Marcin Wachowicz), Dariusz Ulanowski, Bartosz Ława, Marcin Pietroń, Damian Nawrocik (84, Marcin Budziński), Zbigniew Zakrzewski

źródło : własne