Amator Kiełpino - Arka II Gdynia 3:1 (Pomaski, Dampc 2 - Haberka)

Amator: Bobrowski - Keliński (Wróbel), Ustowski, Dawidowski, Osewski - Płachecki, Żabiński, Grembocki, Pomaski, Kosek (Śledziewski) - Brzeski (Dampc)

Arka II: Kędra – Maślak, Haberka, Sztandar, Dampc – Nalepa (80’ Mosiejko), Bębenek - Kreft (70’ Patelczyk), Wesołowski (46’ Kowalczyk), Róg – Patok (46’ Fierka)

Grzegorz Witt zabrał dziś bardzo młody skład, złożony w większości z zawodników, którzy nie grają wiosną regularnie w rezerwach i juniorach. Zabrakło też wsparcia z pierwszej drużyny. Mimo tego Arkowcy już w drugiej minucie gry wyszli na prowadzenie. Niestety jeszcze przed przerwą wyrównał Pomaski, mijając trzech piłkarzy Arki i uderzając z ostrego kąta. Bramkę na 2:1 zdobył najlepszy strzelec gospodarzy, Marcin Dampc, uderzając piłkę z około 20 metra po kontrataku. Ten sam zawodnik postawił stempel na zwycięstwie gospodarzy, wykorzystując sytuację sam na sam.