Wierzyca Pelplin - Arka II Gdynia 1:0 (Chyła 38')

Wierzyca: Daniel Czapiewski - Jędrzej Chyła, Mateusz Bujanowski, Michał Benkowski, Piotr Przybylski - Wiktor Eggert (60' Patryk Orzechowski), Przemysław Skalski, Mateusz Kaczorek,  Łukasz Racki, Maciej Meler (67' Bartosz Szweda) -  Daniel Sławiński (74' Patryk Drewek)

Arka II: Kamil Kotkowski - Jakub Izdebski (75' Dawid Wańczuk), Tomasz Wojcinowicz, Mateusz Skrzypczak, Maciej Borski - Adam Wolak (46' Maksymilian Hebel), Patryk Regulski - Patrik Lomski (46' Sebastian Szerszeń), Maciej Koziara, Mateusz Czapłygin (46' Dawid Tomczak) - Maciej Wardziński

Czerwona kartka: Kaczorek, 68 min. (za dwie żółte)

Wierzyca Pelplin miała być jednym ze słabszych zespołów III ligi, a mimo to, rezerwy Arki nie poradziły sobie w ligowej inauguracji. Mecz zakończył się wynikiem 1:0, chociaż z obu stron nie brakowało okazji do zdobycia bramki. W pierwszej połowie dobrej okazji nie wykorzystał Koziara. Z kolei po stronie gospodarzy fatalnie skiksował stojący przed bramkarzem Racki, a z kilku metrów w Kotkowskiego trafił Bujanowski.  Zwycięski gol padł po zbyt krótkim wybiciu Borskiego i pięknym strzale Chyły zza pola karnego. Gospodarze mogli po przerwie podwyższyć, ale Kotkowski znakomicie zatrzymał w polu karnym Bujanowskiego i Drewka, zostając najlepszym piłkarzem Arki II w tym meczu, mimo porażki.