Grzegorz Tomasiewicz utrzymuje pewne miejsce w składzie Pogoni Siedlce. Dziś został zmieniony w 90. minucie meczu ze Zniczem Pruszków, wygranego przez Pogoń 1:0. Zespół z Siedlec zameldował się na szóstym miejscu w ligowej tabeli.

Szymon Lewicki tym razem usiadł na ławce rezerwowych i się z niej nie podniósł w wyjazdowym meczu Podbeskidzia z GKS-em Tychy. Nowy trener górali Jan Kocian w swoim pierwszym meczu postawił w ataku na Roberta Demjana.

Kolejny pełny mecz w barwach Olimpii Zambrów zanotował Jakub Bach. Klub z Zambrowa pokonał u siebie 2:1 Polonię Bytom. Całe spotkanie na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Sebastian Szerszeń.

Po pauzie za kartki do składu Błękitnych Stargard wrócił Mateusz Czapłygin i rozegrał całe spotkanie z Odrą Opole. Błękitni nie wykorzystali rzutu karnego w pierwszej połowie, a na sześć minut przed końcem meczu stracili gola i przegrali 0:1 z aktualnym liderem II ligi.

Gryf Wejherowo uległ na wyjeździe ROW-owi Rybnik 0:2, a na boisku zameldował się w 63. minucie Dawid Tomczak.

Adam Wolak (Olimpia Elbląg) pojawił się na placu gry w 85. minucie meczu z Puszczą Niepołomice. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Tomasz Wojcinowicz rozegrał cały mecz, a jego Drwęca Nowe Miasto Lubawskie przegrała 0:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Drwęca wciąż zajmuje pozycję wicelidera I grupy trzeciej ligi, ze stratą 4 punktów do prowadzącego w tabeli ŁKS-u Łódź.

Na boisku nie pojawili się Kamil Kotkowski (Sokół Ostróda) i Dawid Kędra (Lechia Tomaszów Mazowiecki). Sokół przegrał z Pelikanem Łowicz, a Lechia rozgromiła 5:0 Ruch Wysokie Mazowieckie.

KS Chwaszczyno przegrało 0:1 w meczu "o sześć punktów" z Leśnikiem Manowo. Pełne spotkanie rozegrali Maksymilian HebelPatryk Regulski, a 45 minut rozegrał Błażej Niciński, który doznał kontuzji. Chwaszczyno zgromadziło 10 punktów w 11 spotkaniach.