Oceny piłkarzy za mecz z Dolcanem Ząbki:

Jakub Miszczuk 4.99 - Po kilku dobrych meczach znów babol. Dla bramkarza gol z rogu to jak dla zawodnika z pola podwójna "siatka". Czasami wygląda to tak, jakby miał zakaz wychodzenia do dośrodkowań. Nie ustawił żadnego obrońcy, który pomógłby mu wypchnąć przeszkadzającego rywala. Ocena redakcji - (4)

Glauber Souza Couto 6.65 - Z meczu na mecz coraz mocniejsza pozycja w drużynie. Nie popełnia błędów, to najważniejsze. (6)

Alan Fialho 7.73 - Kibice Arki bardzo go polubili, nie tylko za grę, ale też otwartość. Nie unikał po meczu wspólnych zdjęć, przybicia piątek z kibicami. Wydaje się znacznie lepiej "wyszkolony" medialnie od reszty drużyny. (7)

Krzysztof Sobieraj 7.39 - Najlepszy mecz w tym sezonie. Bezbłędny, do tego piękna asysta w najważniejszym momencie. Ogólnie bardzo dobry cały rok. (8)

Marcin Warcholak 5.37 - Najsłabszy z obrońców w tym meczu. Kilka krytycznych strat, które nie mają prawa przydarzyć się na tym poziomie. (5)

Michał Nalepa 5.71 - Zbiera doświadczenie. Od jego przechwytu rozpoczęły się dwie groźne akcje Arki w I połowie. Potem kilka niecelnych podań, co w poprzednich meczach rzadko mu się przytrafiało. Generalnie poradził sobie w tej rundzie z rolą defensywnego pomocnika. (6)

Bartosz Ława 6.23 - Dobry mecz. Jak to ma w zwyczaju, nie zatrzymywał się do ostatniej minuty (6.5)

Marcus da Silva 7.75 - Oglądanie go w takiej formie to sama przyjemność. Bawił się z obrońcami Dolcana, a gdyby Wojowski wykorzystał jego podanie, to zaliczyłby chyba asystę rundy. Super forma! (8)

Grzegorz Lech 4.14 - Nie mamy słów na jego obronę. Arka na kluczowej pozycji ma gościa, który hamuje akcje, gra niedokładnie. Ściągnięcie klasowej "dziesiątki" to powinien być priorytet na zimową przerwę. Przestawić się ze Szwocha na Lecha to bolesna sprawa. (4)

Paweł Wojowski 6.23 - Niezły występ, ale zabrakło mu skuteczności. Powinien wykończyć co najmniej jedną z sytuacji. (6)

Michał Szubert 5.76 - Szkoda sytuacji, gdy podawał mu Wojowski. Potrzebuje ciągłości treningu i gry. Co najmniej 3-4 miesięcy bez żadnego urazu, by dojść do optymalnej formy. (5.5)

Antoni Łukasiewicz 7.17 - Wymarzona zmiana. Najpierw otwierające podanie do Marcusa przy golu na 1:1, a potem zwycięska bramka. Brawo! (7.5)

Maciej Wardziński 7.08 - Najlepsze dni w jego piłkarskim życiu. Od 9 roku życia w Arce i zapisze się na zawsze w jej historii. (7)