Grzegorz Niciński - trener Arki Gdynia

Gratuluję zwycięstwa. O wygranej zadecydowała jedna bramka zdobyta przez gospodarzy. Byliśmy mniej zdeterminowani aniżeli Wigry w tym meczu i to mnie martwi. W pierwszej połowie nie graliśmy tak jakbym tego oczekiwał. Nie wiem czym to było spowodowane, może majówka tak wpłynęła na moich zawodników. Jest to dla nas zimny prysznic, została przerwana nasza passa i musimy się pozbierać bo na pewno stać nas na lepszą grę. Przeciwnik postawił trudne warunki, ale my mieliśmy swoje okazje, których niestety ich nie wykorzystaliśmy. Przegraliśmy i trzy punty pozostały w Suwałkach.

Zbigniew Kaczmarek - trener Wigier Suwałki

Dziękuję Grzesiowi za gratulacje. Myślę, że to było dobre spotkanie z obu stron. Mecz może nie obfitował w sytuacje bramkowe, ale naprawdę były fragmenty dobrej piłki z jednej jak i drugiej strony. Wydaje mi się, że to 1:0 to zasłużony wynik. Mieliśmy 2-3 świetne sytuacje sam na sam oraz po dośrodkowaniach z bocznych sektorów gdzie napastnicy nie potrafili tego wykorzystać. Cieszymy się bardzo bo te trzy punkty przybliżają nas do utrzymania w lidze. Będziemy nadal jednak walczyć bo utrzymania jeszcze nie mamy a sami chcemy zająć jak najlepszą pozycję.