Oceny piłkarzy za mecz z Niecieczą:

Jakub Miszczuk 1.74 - No i mamy rekord. Napisano już o nim wszystko.

Glauber Souza Couto 5.24 - O poziomie aktualnej gry Arki świadczy najlepiej fakt, że najsłabszy w kadrze z rundy wiosennej Glauber należy aktualnie do wyróżniających się zawodników. Asysta drugiego stopnia przy golu Jagiełły. Biskup kilka razy mocno nim zakręcił, ale chyba nikt za ostatnie mecze nie może mieć do Glaubera większych pretensji.

Michał Marcjanik 3.27 - Potężny regres formy. Potężny. Działacze Arki nie zadbali o wartościowego zmiennika, w związku z czym Michał musi wziąć się w garść i wrócić do wysokiej formy. Ostatnie trzy mecze fatalne, do szybkiego zapomnienia.

Krzysztof Sobieraj 4.41 - Dawno kapitan Arki nie miał tak niskiej oceny, co nie dziwi, gdy zespół traci aż cztery gole. Nie zawinił jednak bezpośrednio przy traconych bramkach.

Marcin Warcholak 4.39 - Też spora obniżka formy. W sytuacji przy golu na 1:1 powinien wybić lepiej piłkę. Spory błąd przy ostatnim golu, gdy niczym bramkarz przy rzucie rożnym, zaliczył "pusty przelot".

Antoni Łukasiewicz 4.42 - Bez wyrazu. Trudno napisać cokolwiek o jego występie.

Michał Nalepa 5.80 - Kolejny raz numer 1 w Arce. Cenimy go, uważamy za spory talent, ale podkreślimy raz jeszcze, że wyróżnienia dla "Małego" najlepiej świadczą o słabości pozostałych zawodników, którzy mieli ciągnąć grę Arki. W sobotę od 13 minuty grał z żółtą kartką, ale mimo tego trener pozostawił go do końca na boisku. Niestety, to on był odpowiedzialny przy stałych fragmentach gry za Emila Drozdowicza i nie powstrzymał go przy golu na 1:2. Cieszy, że próbuje uderzeń z dystansów, bo umie to chyba najlepiej w drużynie.

Aleksander Jagiełło 5.52 - Chyba najlepszy do tej pory występ w Arce. Nareszcie gol, kilka dryblingów, dośrodkowań. Nie był to jakiś olśniewający występ, ale zagrał poprawnie.

Bartosz Ława 5.08 - Dużo biegał, walczył, starał się. Kibice nie powinni mieć do niego pretensji. Widać, że bardzo mu zależy.

Paweł Wojowski 4.15 - Najgorszy mecz Pawła w Arce. Niewidoczny, schowany za rywalami. W drugiej połowie przez 20 minut miał JEDEN kontakt z piłką. Niestety, forma z rundy wiosennej uleciała. Oby nie bezpowrotnie.

Grzegorz Lech 4.07 - Surowo oceniony przez kibiców. Mieliśmy wrażenie, że w tym meczu był akurat jednym z lepszych w Arce, mimo że grał na nieswojej pozycji.

Antonio Calderon 5.18 - Człowiek od zadań specjalnych, czytaj: rzutów karnych. Grze Arki nie dodał zbyt wielkiej jakości.

Marcus da Silva 4.42 - Arka potrzebuje Marcusa w najwyższej formie. Kiedy do niej wróci? To wciąż spora zagadka.